Odwołanie drugiej w tym roku kolejki ligi okręgowej oraz A klasy - komunikat TOZPN

Przedstawiamy treści zawarte w komunikacie z posiedzenia Wydziału Gier TOZPN odbytego w dniu 22.03.2018.

1. W związku ze złymi warunkami pogodowymi oraz złym stanem boisk odwołuje się rozgrywki z dnia 24-25.03.2018 – Klasa Okręgowa i A Klasa. Data rozegrania wymienionej kolejki zostanie podana w późniejszym terminie.
  2. Ponadto odwołuje się rozgrywki w grupach młodzieżowych – Prosimy o nie przekładanie meczów na terminy późniejsze niż wyznaczono. Wcześniejsze terminy są wskazane tylko w przypadku porozumienia między klubami co do dnia i godziny rozegrania meczu.

W związku z powyższym, kolejny mecz wiosennej rundy spotkań, jaki Ciężkowianka miała rozegrać na wyjeździe w niedzielę 25 marca  w Jastrząbce zostają odwołane. O nowych terminach zawodów dowiemy się po posiedzeniu Wydziały Gier Tarnowskiego ZPN.