Nowi zawodnicy w szeregach seniorów Ciężkowianki.

Start rundy wiosennej zbliża się dużymi krokami. Już w niedzielę Ciężkowianka, w roli gospodarze, rozegra pierwszy mecz, w którym przeciwnikiem będzie zespół LKSu Ładna. Spotkanie w Ciężkowicach będzie doskonałą okazją do zaprezentowania nowych zawodników, którzy wzmocnili szeregi Naszej Ciężkowianki:

1. Piotr Flasiński ( ZRYW Szarów)
2. Mikołaj Włudyka (PKS Paleśnica)
3. Adrian Włudyka (PKS Paleśnica)...
4. Grzegorz Kądziołka (MKS Tuchovia)

Do drużyny dołączyli również Mariusz Dziubaczka, Mateusz Stanuch oraz Michał Sobol (wszyscy to wychowankowie Ciężkowianki) którzy wznowili treningi po przerwie.

Nowi zawodnicy dołączyli do 23 osobowej kadry, która reprezentowała Ciężkowiankę w rundzie jesiennej sezonu.

Z drużyną na pół roku pożegnali się Marcin Deś oraz Łukasz Popiela, którzy zostali wypożyczeni do LKS Rzepiennik Strzyżewski - B Klasa Tarnów.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy jak najlepszych występów w barwach Ciężkowianki Ciężkowice !