NIKE i KrakSport partnerem technicznym Ciężkowianki !

Firma NIKE i KRAKSPORT dostawcę sprzętu sportowego dla Ciężkowianki.

Miło nam poinformować, że oficjalnym partnerem technicznym Ciężkowianki Ciężkowice została marka - NIKE. Począwszy od rundy wiosennej tego sezonu, wszystkie zespoły Ciężkowianki korzystać będą z odzieży sportowej wyprodukowanej przez firmę NIKE.

Wyłącznym dostawcą sprzętu sportowego została natomiast firma Kraksport, która będzie ubierać zarówno grupy młodzieżowe Ciężkowianki, jak i pierwszy zespół seniorów.

W najbliższym czasie nasze zespoły zostaną wyposażone w nowe Ortaliony Klubowe z herbem Ciężkowic, obuwie sportowe oraz komplety meczowe firmy NIKE.

Firma Kraksport Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie istnieje od 1995 r. Jest bezpośrednim dystrybutorem sprzętu i odzieży sportowej renomowanych marek Nike, Adidas czy Puma.

Przez prawie 20 lat firma zaopatruje w obuwie, sprzęt oraz stroje sportowe – kluby sportowe, organizacje, zrzeszenia, szkoły, szkółki piłkarskie, odbiorców hurtowych oraz detalicznych. Kraksport ubiera drużyny reprezentujące wszystkie grupy wiekowe, poziomy oraz kategorie. Wśród nich są między innymi czołowe drużyny ekstraklasy, I i II ligi – Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin oraz GKS Bełchatów.

Zachęcamy wszystkich sympatyków i kibiców Ciężkowianki do zakupów sprzętu sportowego w firmie KRAKSPORT

Na hasło "CIĘŻKOWIANKA" czekają specjalne rabaty !!!

Zapraszamy na www.kraksport.pl