MŁODZIKI: Wygrywany szóste spotkanie ligowe – Ciężkowianka nadal liderem !

Kolejne zwycięstwo dla ekipy młodzików Ciężkowianki. Tym razem w Ciężkowicach zameldowała się drużyna z Łękawic , która na wiosnę zwyciężyła w czterech spotkaniach. Jednak ten mecz przyjezdni nie zaliczą do udanych. Zwycięstwo gospodarzy w stosunku 7-0, jest jak najbardziej zasłużone. Przeciwnik tylko skupił się na obronie własnego przedpola. Mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry, gra stabilna i skuteczna. Na kolejny mecz wyjeżdżamy do Szynwałdu w najbliższą niedzielę.

Gratuluje chłopcom kolejnego znakomitego rezultatu.

Ciężkowianka Ciężkowice – LZS Łękawica 7: 0 (3-0)

Bramki:; Hubert Wiśniewski x 2; Sebastian Szczerba x 2; Paweł Słowik; Kacper Myśliwiec.

Asysty: Sebastian Szczerba ,Hubert Wiśniewski; Dominik Markowicz;; Mateusz Librant; Nikodem Kleszyk.

Skład zespołu: Szczerba Adam – Zbylut Patryk Szczerba Bartosz, , Słowik Hubert –Miłosz Zarzycki, Słowik Paweł, Hubert Wiśniewski, Markowicz Dominik – Szczerba Sebastian.

Na zmianę wchodzili: Bartłomiej Kumorek; Librant Mateusz; Kleszyk Nikodem, Solarz Arkadiusz, Kacper Myśliwiec, Rudnicki Kacper, Michał Drzewicz, Sopala Jakub, Kamil Helizon.

Trener zespołu – Robert Truchan