MŁODZIKI: Kolejne wysokie zwycięstwa młodzików – wygrywamy III-ligową rywalizację !

Zawodnicy drużyny młodzików Ciężkowianki w ostatnich dwóch tygodniach rozegrali cztery spotkania ligowe, odnosząc komplet zwycięstw. W każdym z meczów była widoczna dobrze zorganizowana gra ofensywna, popełnialiśmy mało błędów w bronieniu, jednak nadal zawodziła skuteczność. Przed nami mecze barażowe z zespołem Unii Tarnów – to zwycięzca grupy I klasy okręgowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Tarnowie, a rewanż w Ciężkowicach 23 czerwca o godz. 10.00 . Zapraszamy kibiców i rodziców na stadion w Ciężkowicach. .

Gratuluje chłopcom zwycięstwa w ligowej rywalizacji.

Ciężkowianka Ciężkowice – LKS Koszyce Wielkie 7: 0 (4-0)

Bramki: Miłosz Zarzycki x 3, Kacper Myśliwiec x 2; Szczerba Sebastian x2.

Asysty: Markowicz Dominik ; Szczerba Sebastian, Sopala Szymon, Słowik Paweł, Librant Mateusz.

Ciężkowianka Ciężkowice – GAS Rozwój Szerzyny 7: 0 (4-0)

Bramki: Dominik Markowicz x 2; Mateusz Librant ; Miłosz Zarzycki, Hubert Wiśniewski; Nikodem Kleszyk;; Kacper Myśliwiec.

Asysty: Hubert Wiśniewski; Miłosz Zarzycki; Rudnicki Kacper, Librant Mateusz.

Pogoria Pogórska Wola – Ciężkowianka Ciężkowice 9: 1 (3-0)

Bramki: Drzewicz Michał x 2; Miłosz Zarzycki x2 ;Mateusz Librant ; Hubert Wiśniewski; Rudnicki Kacper, Słowik Paweł; Dominik Markowicz.

Asysty: Sopala Szymon, Sopala Jakub, Librant Mateusz, Madej Michał, Rudnicki Kacper, Myśliwiec Kacper, Słowik Paweł, Hubert Wiśniewski.

LZS Ryglice – Ciężkowianka Ciężkowice 5: 2 (2-0)

Bramki: Dominik Markowicz x3 ; Szczerba Sebastian, Rudnicki Kacper.

Asysty: Librant Mateusz, Szczerba Sebastian, , Słowik Paweł, Hubert Wiśniewski.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skład zespołu: Szczerba Adam – Zbylut Patryk Szczerba Bartosz, Słowik Hubert –Miłosz Zarzycki, Słowik Paweł, Hubert Wiśniewski, Markowicz Dominik – Szczerba Sebastian.

Na zmianę wchodzili: Bartłomiej Kumorek; Librant Mateusz ; Kleszyk Nikodem, Solarz Arkadiusz, Kacper Myśliwiec, Rudnicki Kacper, Michał Drzewicz, Sopala Jakub, Sopala Szymon, Tomasz Postawa, Kacper Myśliwec, Kamil Helizon, Arkadiusz Molek, Michał Bajorek, Madej Michał.

Trener zespołu – Robert Truchan