MŁODZIKI Ciężkowianki wystartowali w lidze !

Ciężkowianka Ciężkowice – Pogoria Pogórska Wola 11 – 0 (4-0)

Ruszyły rozgrywki II ligi młodzików TOZPN. Nasz zespół kadrowo bardzo się zmienił – pozostało 8 zawodników z rocznika 2005 i przybyło 15 nowych piłkarzy z drużyny orlików. Inauguracja wypadła bardzo okazale. Drużyna grała zespołowo , bardzo dobrze taktycznie oraz skutecznie w ataku. Gratuluję wysokiego zwycięstwa.

Bramki: Szczerba Sebastian. x3; Maczuga Miłosz x2 ; Słowik Paweł x2; Librant Mateusz x2; Rudnicki Kacper ; Zarzycki Miłosz.

Asysty: Librant Mateusz – 2; Słowik Paweł – 2; Wiśniowski Hubert – 2 ; Maczuga Miłosz – 2; Zarzycki Miłosz – 1; Drzewicz Michał – 1.

Skład zespołu: Szczerba Adam – Waza Dominik, Szczerba Bartosz, Zbylut Patryk – Wiśniowski Hubert, Zarzycki Miłosz, Słowik Paweł – Szczerba Sebastian, Markowicz Dominik

Na zmianę wchodzili: Bajorek Michał, Drzewicz Michał, Helizon Kamil, Kleszyk Nikodem, Kumorek Bartłomiej, Librant Mateusz, Maczuga Miłosz, Rudnicki Kacper, Solarz Arkadiusz, Szczerba, Witek Konrad,

Trener zespołuRobert Truchan