Mecz PECTUS Team - Ciężkowianka - relacja

Ostatnia niedziela w Ciężkowicach zapisała się pod znakiem zmagań sportowych. Przed południem kilkadziesiąt osób wystartowało w rajdzie rowerowym po trzech malowniczych trasach Pogórza Ciężkowickiego. Rajd cieszył się dużą popularnością. Z kolei po południu na murawie boiska sportowego w Ciężkowicach rozegrano mecz charytatywny – Ciężkowianka Ciężkowice kontra Pectus Team. Walka w duchu fair-play przyniosła wygraną drużyny Pectusów z wynikiem 5 do 1. W składzie zwycięskiej drużyny pojawili się przedstawiciele trzech pokoleń rodziny Szczepaników. Najmłodszy z nich, Staś, strzelił gola z karnego! Więcej na temat dnia pełnego wrażeń dowiecie się oglądając reportaż filmowy. Zapraszamy.

źródło: pogorze24.pl