„Mecz Noworoczny” po raz szósty. Pierwsza bramka w 2017 r. łupem Roberta Oleksowicza !

Tradycyjnie, już szósty raz z rzędu, Ciężkowianka aktywnie wkroczyła w Nowy Rok. Punktualnie o godz. 12.00 na obiektach TKKF Pogórze spotkała się liczna grupa sympatyków naszego klubu, która w aktywny sposób postanowiła uczcić nadejście nowego roku, rozgrywając w Ciężkowicach pierwszy w tym 2017 roku mecz piłki nożnej.

Dopisała mroźna oraz słoneczna aura i kolejny „Mecz Noworoczny” przeszedł do historii.

Spotkanie rozpoczęło się wzniesieniem okolicznościowego toastu oraz złożeniem życzeń noworocznych przez Pana Burmistrza Gminy Ciężkowice Zbigniewa Jurkiewicza oraz prezesa Klubu Sportowego Ciężkowianka Pawła Skowrona, a chwilę później wybrane drużyny stoczyły ciekawy i zacięty pojedynek.

Pierwszego gola w 2017 roku zdobył zawodnik seniorów Ciężkowianki - Robert Oleksowicz  Gratulujemy !!!

Wynik spotkania to sprawa drugorzędna, liczyła się przede wszystkim prowadzona w duchu fair play sportowa rywalizacja i możliwość spotkania w gronie miłośników sportu i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Składy drużyn tworzyli:

„Pomarańczowi” Włudyka - D. Cygan, A. Cygan, K. Cygan, M. Stanuch, A. Musiał, R. Truchan, W. Gwoźdź, T. Gucwa

„Zieloni” Wilga A. - R. Oleksowicz, D. Zięcina, Ł. Zięcina, D. Jaśkiewicz, J. Gąsior, J. Szczudrawa, W. Szczudrawa

Na następne spotkanie zapraszamy już … za rok.

Zarząd Klubu Sportowego Ciężkowianka życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, by nie zabrakło w nim emocji sportowych na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym. Będąc w głębokim przekonaniu, że tak będzie wszystkim kibicom i sympatykom życzymy dodatkowo spełnienia wszystkich marzeń zarówno sportowych i osobistych.

GALERIA FOTO