Mecz noworoczny 2018.

Już po raz siódmy Ciężkowianka na sportowo powitała Nowy 2018 Rok.

Tradycyjnie z inicjatywy Burmistrza Gminy Ciężkowice Zbigniewa Jurkiewicza oraz Zarządu Klubu Sportowego „Ciężkowianka” Ciężkowice w dniu 1 stycznia 2018r. punktualnie o godz. 12.00 odbył się „Mecz Noworoczny”.

Spotkanie rozpoczęło się od wzniesienia toastu oraz złożenia życzeń noworocznych przez Prezesa KS „Ciężkowianka” Pawła Skowrona oraz Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza.

Jak co roku drużyny stanowiły obecni i byli zawodnicy Ciężkowianki.

Przy dodatniej temperaturze w idealnych warunkach pogodowych, ciekawy i emocjonujący mecz zakończył się wynikiem remisowym 10:10.

Pierwszego gola na ciężkowickich boiskach w 2018 roku zdobył Konrad Szczerba, za co został uhonorowany przez Zarząd pamiątkową koszulką.

Wynik spotkania nie był najważniejszy. To sportowa sportowa rywalizacja i możliwość spotkania w gronie miłośników sportu, sympatyków, działaczy i zawodników Ciężkowianki Ciężkowice powodują, że z każdym rokiem przybywa chętnych do takiego „świętowania”

Składy drużyn tworzyli:

„Kolorowi”A. Wilga – J. Wilga, A. Wnęk, M. Sobol, D. Jaśkiewicz, K. Szczerba, J. Szczudrawa, R. Oleksowicz, P. Kwaśny.

Pomarańczowi” Włudyka P. – D. Zięcina, R. Truchan, M. Trela, „Thiery”, A. Włudyka, M. Stanuch, J. Stachoń, W. Szczudrawa

Zawody uświetnił swoim komentarzem jak co roku Edward Karasiński.