Mecz noworoczny 2015

Tradycyjnie wraz z nastaniem nowego roku z inicjatywy Burmistrza Gminy Ciężkowice Zbigniewa Jurkiewicza oraz Zarządu Klubu Sportowego „Ciężkowianka” Ciężkowice w dniu 1 stycznia 2015r. punktualnie o godz. 12.00 odbył się „Mecz Noworoczny”.

Spotkanie rozpoczęło się wzniesieniem toastu oraz złożeniem życzeń noworocznych przez Prezesa KS „Ciężkowianka” Pawła Skowrona.

W pierwszym noworocznym pojedynku zmierzyły się drużyny złożone z byłych i obecnych zawodników Ciężkowianki.

W trudnych warunkach na zaśnieżonym i śliskim boisku przy padającym deszczu po blisko godzinnej walce mecz zakończył się wynikiem remisowym 9:9.

Pierwszego gola w 2015 roku zdobył Robert Wszołek, reprezentujący w tym meczu „zielonych”

Wynik spotkania to jednak sprawa drugorzędna, liczyła się prowadzona w duchu fair play sportowa rywalizacja i możliwość spotkania w gronie miłośników sportu, sympatyków, działaczy i zawodników Ciężkowianki Ciężkowice.

Składy drużyn tworzyli:

„Zieloni” - Truchan R., Sobol M. Truchan K., Wiśniowski K., Roman M., Wszołek R.

„Pomarańczowi” – Oleksowicz R, Gucwa T., Zięcina K., Zięcina D., Sudoł B., Wołkowicz

Zawody uświetnił swoim komentarzem Edward Karasiński, a oprawę foto zapewniła Katarzyna Roman.