Mecz kontrolny nr 1 na plus

W niedzielę 10 lutego Ciężkowianka rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy rewanżowej sezonu. Przeciwnikiem była ekipa obecnego lidera klasy B gr. Tarnów, zespół WKSu Siemiechów. Mecz rozegrano na pięknym obiekcie w Szalowej, na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią przykrytym balonem pneumatycznym. Jest to jeden z 3 obiektów tego typu w Polsce.

Mecz w Szalowa Sport Arena zakończył się rezultatem 4:2 dla Ciężkowianki po bramkach Dominika Retela 2x, Dominika Cieśli i Ireneusza Kapałki.
Trener Robert Truchan miał do dyspozycji ponad 20 zawodników (seniorów i juniorów). W tej grupie, po raz pierwszy, zaprezentowało się bardzo pozytywnie dwóch nowych zawodników, którzy mają wzmocnić szeregi Ciężkowianki w rundzie wiosennej.

KS Ciężkowianka - WKS Siemiechów 4:2 (2:1)

Kolejne spotkanie kontrolne, mecz sparingowy nr 2, zostanie rozegrane już w niedzielę 17 lutego o godz. 15.oo na sztucznym boisku w Stróżach. Przeciwnikiem będzie gospodarz obiektu drużyn Kolejarza.