JUNIORZY: Terminarz 1 ligi Juniorów Starszych

Znamy już jesienny terminarz JUNIORÓW Ciężkowianki w rozgrywkach 1 ligi okręgowej Juniorów Starszych Tarnów sezonu 2016/2017 !

Po kilku latach gry na zapleczu pierwszej ligi, od nowego sezonu, po awansie, nasi juniorzy starsi powrócili na pierwszoligowy poziom rozgrywek. Jest to najwyższy szczebel ligi prowadzony przez Okręgowy ZPN w Tarnowie.

Ciężkowianka Ciężkowice rozegra 6 spotkań ligowych na własnym stadionie w roli gospodarza. Pozostałe 7 meczy, to zawody na wyjeździe.

Rozpoczęcie sezonu nastąpi już 21 sierpnia (Niedziela o godz. 10.oo) wyjazdowym meczem z utytułowaną UNIĄ Tarnów. Koniec rundy zaplanowano na sobotę 5 listopada w spotkaniu Ciężkowianka -VICTORIA Koszyce Małe.

Poniżej prezentujemy pełen terminarz naszej drużyny JUNIORÓW STARSZYCH w 1 lidze OZPN Tarnów

Szczegółowy terminarz 1 Ligi dostępny na stronach www.ozpn.tarnow.pl