JUNIORZY: Remis z Victorią !

W przedostatnim meczu I ligi juniorów starszych Tarnów Ciężkowianka Ciężkowice zremisowała na własnym stadionie z Victorią Koszyce małe 2-2 (1-1).
Spotkanie było dość wyrównane z niewielką przewagą gospodarzy,jednak to goście po jednej z nielicznych akcji objęli prowadzenie. Gospodarze szybko odzyskali kontrole nad spotkaniem i jeszcze przed przerwą wyrównali na 1-1,a zaraz po przerwie objęli prowadzenie. Niestety gościom udało się wyrównać i mecz zakończył się podziałem punktów. Ostatnie spotkanie juniorzy rozegrają za tydzień w niedziele o godzinie 13:30,gdzie w zaległym meczu podejmą u siebie drużynę Brzozy Brzozówka.

Ciężkowianka Ciężkowice - Victoria Koszyce Małe: 2-2 (1-1)

Bramki dla gospodarzy: Paweł Musiał,Patryk Kloc

Skład gospodarzy: Dawid Kwiek-Mikołaj Kołodziejczyk,Jakub Nowak(Kacper Kołodziejczyk),Michał Padoł,Mateusz Chrząszcz,Mariusz Musiał(Bartłomiej Steczyński)-Patryk Kloc,Paweł Musiał(Jarosław Jamrozy),Arkadiusz Włudyka(Jakub Hołda)-Patryk Hering(Konrad Szczerba),Michał Kras