II edycja ligi orlików TOZPN – młoda Ciężkowianka wgrywa grupowe zmagania

W walentynkową sobotę w Tuchowie rozegrano II edycję halowej ligi orlików. Zespół Ciężkowianki tym razem grał w grupie A z zespołami: MOSiR Tuchów, Olszynami i ZSS Unia Tarnów, z nieznanych przyczyn nie dojechała ekipa Ryglic. Graliśmy systemem każdy z każdym w 15 minutowym wymiarze czasowym. Swoje mecze rozpoczęliśmy od remisu z gospodarzem turnieju i wysokim zwycięstwem nad drużyną Olszyn. Ostatni grupowy rywal to bardzo klasowa ekipa z którą bardzo systematycznie rywalizujemy. Tym razem zdecydowanie zaatakowaliśmy od pierwszych minut i to w 5 minucie przyniosło efekt w postaci gola strzelonego przez Pawła Krasa. Reszta spotkania to pełna kontrola gry, spokojna ,rozważana praca poszczególnych zawodników i bezbłędne interwencje naszego bramkarza. W końcowej klasyfikacji z dorobkiem 7 punktów zajęliśmy pierwsze miejsce, co sprawi, iż w kolejnym turnieju zostaniemy rozstawieni jako faworyt w innej grupie zespołowej.

Gratuluję chłopakom wyniku.

Składy zespołu:

Ciężkowianka : Kacper Madej (br), Kamil Jamka, Paweł Słowik, Rafał Słowik, Paweł Kras, Szymon Szczepanik, Kacper Kwaśny, Kacper Nagel, Mateusz Miłkowski, Szczerba Kamil, Jakub Gnutek (kpt).

Trener zespołu: Robert Truchan

Wyniki spotkań:

Ciężkowianka – MOSiR Tuchów 0-0

Ciężkowianka – Olszyny 4-0 ( K. Kwaśny x 2, P. Kras x 2)

Ciężkowianka – Unia Tarnów 1-0 ( P. Kras)

Powiązana galeria: