I Memoriał im. Zbigniewa Jurkiewicza - Turniej Piłki Nożnej

Już za kilkanaście dni kolejny halowy turniej piłki nożnej seniorów w Ciężkowicach.

Nadszedł Nowy Rok, a jak co roku, od przeszło 18 lat, Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice organizuje Turniej Halowy Piłki Nożnej.

W tym roku, w dowód wdzięczności oraz pamięci, będzie to Memoriał przedwcześnie zmarłego w zeszłym roku Prezesa Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, Prezesa podokręgu Piłki Nożnej w Tarnowie, wieloletniego Prezesa Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Burmistrza naszej Gminy - Zbigniewa Jurkiewicza.

W tej edycji memoriału deklarację uczestnictwa potwierdziły drużyny z powiatu brzeskiego (Orzeł Dębno V liga), powiatu tarnowskiego (Dunajec Zakliczyn. IV liga, GKS Gromnik V liga ,Tuchovia Tuchów V liga, Błękitni 1947 Tarnów A klasa), oraz gospodarz Ciężkowianka VI liga. Tak bogata lista znakomitych zespołów gwarantuje, że będą to zawody na bardzo wysokim poziomie sportowym.