Hokejowe 5:4 dla Glinika !

W 14 klejce IV Ligi małopolskiej wschód Ciężkowianka Ciężkowice uległa w Gorlicach miejscowemu Glinikowi 5:4 (2:0)

Glinik: Janik – DrągI, Szary, Ogrodnik, Rzońca – Dziedzic (89 Gomulak), Stępkowicz, Laskoś (52 Rąpała), Serafin[70], Baran, Czechowicz (71 Jabłczyk)

Ciężkowianka:  Sudoł – Nowak, Oleksowicz, Bryt (65 Żaba), K. Biedroński – Piela, Kapałka, Kucharzyk (80 Retel), Stachoń (87 Kiełbasa) – G. Biedroński, Bałut

Żółte kartki: Nowak, Bryt, Oleksowicz, Stachoń

Bramki: 1:0 Laskoś 44, 2:0 Dziedzic 45, 2:1 Bałut 47, 2:2 Bałut 55, 2:3 G. Biedroński 62, 3:3 Ogrodnik 71 karny, 4:3 Dziedzic 78, 4:4 Stachoń 81, 5:4 Ogrodnik 90 karny.

Bramki: Bałut x2, Biedroński G. Stachoń

Sędziował: Tomasz Pilarski  - Kolegium Sędziów Tarnów

Ciekawe widowisko zafundowali kibicom w sobotnie popołudnie zawodnicy Ciężkowianki Ciężkowice i Glinika Gorlice. Drużyna z Ciężkowic w końcówce pierwszej połowy straciła dwie bramki, więc było o czym dyskutować w trakcie przerwy.
Druga połowa spotkania okazała się bardzo dynamiczna. Mocno zmotywowani zawodnicy Ciężkowianki szybko doprowadzili do remisu, a chwilę później wyszli na prowadzenie. Dalej mecz robił się jeszcze ciekawszy. W sumie padło 9 bramek, a piłkarze zostawili na boisku mnóstwo serca. To był ostatni mecz rundy jesiennej. Jak prezes Ciężkowianki podsumował ten okres? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym.