Drugi mecz kontrolny na +

W drugim meczu kontrolnym rozegranym w niedzielę 17 lutego w Stróżach, Ciężkowianka wygrywa z tamtejszym Kolejarzem 5:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 2:2 po bramkach Dominika Retela i Roberta Oleksowicza. W drugiej odsłonie swoje bramki dołożyli jeszcze Łukasz Uchwat x2 i Kamil Cygan. Mecz rozegrano na obiekcie w Strożach, na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Trener Robert Truchan miał w kadrze meczowej ponad 20 zawodników, wśród których zadebiutowało dwóch nowy piłkarzy, którzy mają wzmocnić szeregi Ciężkowianki w rundzie wiosennej.

KOLEJARZ Stróże  -  KS Ciężkowianka 3:5 (2:2)

Kolejne spotkanie kontrolne, mecz sparingowy nr 3,zostanie rozegrane już w kolejną niedzielę 24 lutego. Przeciwnikiem będzie drużyna POGÓRZA Pleśna.