zamknij reklamę

Ciężkowianka z dotacją Ministra Sportu i Turystyki !!! - bezpłatne zajęcia dla dzieci

Po raz trzeci małe kluby z całej Polski mogły ubiegać o dotację na najwyższym szczeblu, bowiem Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło konkurs pn PROGRAM KLUB 2017 kierując cześć swych środków do organizacji sportowych działających na najniższym szczeblu. W III edycji konkursu wniosek złożył Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice przedstawiając program szkolenia najmłodszych grup piłkarzy tj. Żaków , Orlików i Młodzików.

W ramach naboru złożono 4439 wniosków, z czego pozytywnie zaopiniowano 2030, w tym wniosek Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, jako jedyny z terenu Gminy Ciężkowice.

Pozyskana dotacja w wysokości 10.000,00 zł zostanie w całości przeznaczona na organizację i pokrycie kosztów szkolenia najmłodszych. Dodatkowo zgodnie z zasadami programowania w ramach projektu zostanie zakupiony niezbędny sprzęt w postaci m in. bramek składanych, piłek i innych zestawów treningowych, który posłuży organizacji zajęć.

Nadmieniamy, że Ciężkowiance drugi raz z rzędu udało się pozyskać dotację z PROGRAMU KLUB i tym razem również na wsparcie szkolenia najmłodszych grup.

Zajęcia z grupami prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską na czele z dr Robertem Truchanem, Tomaszem Gucwa i Michałem Ruchwa. Otrzymana dotacja pozwoli nam prowadzić zajęcia w okresie wakacyjnym.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w zajęciach.

W sprawie terminów i miejsca organizacji zajęć w poszczególnych grupach prosimy kontaktować się z trenerem Robertem Truchanem tel. 694656 178 i trenerem Tomaszem Gucwa tel. 606352 646.