Ciężkowianka na sportowo wita nowy rok !

Tradycją stało się, że Ciężkowianka pierwszy dzień Nowego Roku wita na sportowo.

Wzorem lat poprzednich punktualnie o godz. 12.00 odbył się „Mecz Noworoczny”.

Na pierwszy noworoczny trening przybyła wyjątkowo liczna grupa obecnych i byłych zawodników, działaczy i sympatyków.

Pierwszy noworoczny mecz był również okazją do zaprezentowania się szerszej publiczności Zarządu w nowym składzie.

Mecz rozpoczął się od wzniesienia toastu oraz złożenia życzeń noworocznych przez Prezesa KS „Ciężkowianka” Roberta Figasa oraz Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza.

Jak co roku drużyny stanowiły obecni i byli zawodnicy Ciężkowianki.

Przy dodatniej temperaturze w idealnych warunkach pogodowych, w duchy fair play rozegrano zacięty pojedynek, w którym pierwszego gola na ciężkowickich boiskach w 2019 roku zdobył Robert Truchan.

Ta sportowa tradycja zainicjowana w 2012r. już na stałe wpisała się w kalendarz imprez i stanowi miejsce pierwszej noworocznej rywalizacji i możliwość spotkania się w gronie miłośników sportu, sympatyków, działaczy i zawodników Ciężkowianki Ciężkowice.

Składy drużyn tworzyli:

Kolorowi” – A. Wilga – M. Sobol, A. Waza, R. Truchan D. Jaśkiewicz, , J. Szczudrawa, F. Figas, D. Bałut, K. Żaba, J. Kania, G. Kądziołka

Pomarańczowi” – Włudyka P./Włodek K. – D. Zięcina, A. Wnęk, W. Szczudrawa, K. Szczerba, P. Kwaśny, R. Oleksowicz, M. Więcek, R. Figas, A. Śliwa, T. Gucwa, D. Cygan, W. Gwóźdź, M. Dziubaczka