27 stycznia Halowy Turniej Piłki Nożnej - Ciężkowice 2019

27 stycznia Halowy Turniej Piłki Nożnej - Ciężkowice 2019

Już za kilkanaście dni turniej z okazji zakończenia obchodów 70-cio lecia Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, Dokładnie 27 stycznia 2019 roku, przeszło od 15 lat, Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice, organizuje Turniej Halowy Piłki Nożnej Seniorów, będący kontynuacją poprzednich edycji turnieju im. Zbigniewa Gałka. W tej szesnastej edycji zawodów, deklarację uczestnictwa potwierdziły drużyny z powiatu brzeskiego (Orzeł Dębno V liga) , powiatu tarnowskiego (Tuchovia Tuchów V liga, Pogórze Pleśna V liga, Dunajec Zakliczyn IV liga i Wolania Wola Rzędzińska V liga), oraz gospodarz Ciężkowianka Ciężkowice V liga. Zapowiada to, że będą to zawody na bardzo wysokim poziomie sportowym.

 

Trochę historii:

Klub Sportowy „CIĘŻKOWIANKA” Ciężkowice realizując swoje cele statutowe począwszy od 2004 roku jest głównym organizatorem halowego turnieju seniorów im. Zbigniewa Gałka – 12 edycji. Współorganizatorami, od samego początku turnieju, są: Burmistrz Gminy Ciężkowice Pan Zbigniew Jurkiewicz, Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych, a od 2012r. Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

Organizacja turnieju od początku istnienia była i jest możliwa dzięki ciężkiej pracy społecznej wielu ludzi dobrej woli skupionych wokół Klubu Sportowego „CIĘŻKOWIANKA” Ciężkowice. To dzięki ich aktywności i zaangażowaniu dla potrzeb turnieju udało się zaktywizować lokalne środowisko biznesu, które od początku aktywnie włącza się w organizację imprezy – imprezy na najwyższym poziomie.

Stale podnoszący się poziom organizacyjny i sportowy zawodów spowodowały, że turniej wpisał się na stałe w kalendarz zmagań sportowych powiatu tarnowskiego i jest organizowany zawsze w ostatnią niedzielę stycznia każdego roku.

Sukces medialny i wysoki poziom sportowy zawodów sprokurował sytuację, w której organizatorzy mogą wybierać spośród wielu drużyn, które wyrażają z dużym wyprzedzeniem chęć uczestnictwa w imprezie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?