Ciężkowianka Ciężkowice - strona oficjalna

Czy drużyna seniorów Ciężkowianki awansuje do 4 ligi?

Aktualnoci

Kolejna przeszkoda w walce o awans pokonana.

• autor: emer23, 2013-05-11 14:45

KS Ciężkowianka Ciężkowice – Orzeł Dębno         1:0 (1:0)

Bramki: 32’ Biedroński G.

Żółte kartki: Deś 35’, Biedroński K. 35’, Popiela90+1’ – Hebda D. 81’

KS Ciężkowianka: Truchan R. - Oleksowicz, Więcek, Uchwat (46’ Truchan K.), Biedroński K., Popiela T., Kapałka, Sikorski (46’ Stanuch), Deś (88’ Żaba S.), Szczerba D. (88’ Ruchwa), Biedroński G.

Orzeł Dębno: Gurgul Mikołaj. – Hebda K., Gurgul Mateusz., Hebda Damian., Cnota, Rylewicz, Mamowski, Ogar J. (70 ‘Ogar K.) , Hebda Dominik., Ogar P., Ślusarczyk P. (80’ Stolarz).

Ciężkowianka po ostatniej kolejce nadal utrzymuje bezpieczny dystans punktowy nad rywalami w bezpośredniej walce o awans. Tym razem w pokonanym polu gracze Ciężkowianki pozostawili rywala z Dębna.

Już w 6’ Sikorski mógł otworzyć wynik meczu, jego strzał głową zmierzający w okienko broni Gurgul. W 7’ Szczerba stanął przed szansą zdobycia gola, jednak jego strzał z ostrego kąta ponownie broni Gurgul.

W 14’ szczęście uśmiechnęło się do Ciężkowianki. Strzał z rzutu wolnego wykonywanego przez Ogara P. z lewego narożnika pola karnego trafia w słupek a następnie piłka wpada pod nogi obrońców Ciężkowianki, a Ci zażegnują niebezpieczeństwo.

W 15’ defensywie Ciężkowianki ponownie dał się we znaki Ogar P., który przeprowadził indywidualną akcję lewą stroną, wpadł w pole karne ale jego strzał  minimalnie minął bramkę Truchana.

W 20’ przed pierwszą szansą bramkową stanął Biedroński G., który strzałem głową próbował pokonać  Gurgula.

Kolejną szansę bramkową Biedroński G. miał w 24’ po dośrodkowaniu Popieli, wówczas minimalnie niecelnie strzelił głową.

W 32’ miała miejsce jak się później okazało, rozstrzygająca o wyniku meczu akcja. Biedroński G., który tuż przy bocznej linii wywalczył piłkę i rozpoczął indywidualną akcje lewą stroną. Minął kilku graczy z Dębna, wpadł w pole karne i sprytnym strzałem w krótki róg pokonał Gurgula. Jest to pierwsze a jakże ważne trafienie Biedrońskiego w barwach Ciężkowianki.

W drugiej części meczu w 47’ aktywny w dzisiejszym meczu Biedroński G. znów przeprowadził groźną akcję, jednak tym razem strzelił niecelnie. W 49’ przed swoją szansą stanął Deś, jego zagranie ponad bramkarzem Orła wybijają skutecznie obrońcy na rzut rożny.

W 72’ z 25m groźnie strzelał Popiela, jednak Gurgul był na posterunku.

W 86’ w idealnej sytuacji znalazł się ponownie Biedroński G. po podaniu Kapałki, tym razem piłka pechowo skozłowała i jego strzał zamiast w bramce ląduje nad porzeczką rywali.

Na uwagę zasługuje fakt, że w drugiej części meczu gracze z Dębna ani raz nie zagrozili bramce Truchana.

Po tym spotkaniu Ciężkowianka umocniła się na pozycji lidera okręgówki, utrzymując bezpieczny dystans nad Polanem Żabno oraz powiększając przewagę nad Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska (remis 1:1 z Iskrą Tarnów). Przed Ciężkowianką w najbliższej kolejce wyjazd do Gnojnika, gdzie już w sobotę rozegrają spotkanie z LKS Pagen Gnojnik. Na relację z tego meczu i innych wydarzeń klubowych zapraszamy na strony: www.ciezkowianka.pl oraz www.pogorze24.pl

autor: ~anonim 2013-05-13 10:31:51

avatar znowu fuks

autor: ~marek pazdan 2013-05-13 14:07:23

avatar brawo dla Ruchwy za efektowne wejście

autor: ~OBSERWATOR 2013-05-14 13:40:49

avatar z czym z taką grą

autor: ~kibic iskry 2013-05-15 08:46:15

a tego 1 punktu moze zabraknac

autor: ~anonim 2013-05-15 19:31:53

avatar Jeżeli to prawda to kiepski z niego był obserwator. Nawet miejsca do obserwacji nie umiał wybrać. Sędziowanie w tym kraju pod psem, a jak sędziowie dobrze to obserwator daje ciała. Poza tym obserwatorzy nie wiadomo co obserwują , żenada !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ciężkowianka CiężkowiceOrzeł Dębno
Ciężkowianka Ciężkowice 4:3 Orzeł Dębno