Dunajec Zbylitowska Góra Gospodarze

Dunajec Arena
90'

15'
Piotr Grzyb Przerwanie realnej szansy na zdobycie bramki poprzez zatrzymanie przeciwnika rękami.
24'
Dawid Brończyk Nierozważny atak w nogi przeciwnika. Przerwanie korzystnej akcji.
65'
Jakub Sarad Niesportowe zachowanie. Odkopnięcie piłki po gwizdku.

Konrad Barwacz

Aleksander Ptak Kierownik drużyny
Jarosław Leskiw Drugi trener
Wacław Maciosek Trener
Bronisław Bartkowski Trener
Dariusz Moździerz Trener

Autor:

Utworzono:

16.10.2016

Totalna kompromitacja Dunajca.Po czerwonej kartce w 15 minucie dla Grzyba (niesłusznie pokazanej, na 40 metrze przed bramką napastnik Tuchovii związał się z obrońcą, po obróceniu się w stronę bramki został sfaulowany. Faul oczywiście był, lecz na równo z nimi w linii był jeszcze P.Pacura 5 metrów obok, więc tylko żółta kartka się należała) zespół mecz przegrał w głowach. W 10 też można biegać, walczyć, trzymać dyscyplinę taktyczną, wykonywać zadania przekazane przez trenera, czego Dunajec nawet w paru procentach nie wykonał (gdzie dało się bardzo dobrze wykonywać w Środowym meczu z lepszym przeciwnikiem Wolanii) co poskutkowało utratą, aż10 goli.Do przerwy gra gospodarzy wyglądała na przeciętnym poziomie, lecz po przerwie Tuchovia grała jakby na boisku nie było przeciwnika. Jeszcze warto powiedzieć o trójce sędziowskiej, która swoją pracę wykonywała dramatycznie. Pełno pomyłek, szczególnie Pan liniowy to już limit błędów wyczerpał na cały ten i kolejny sezon. Miejmy nadzieję, że obserwator spotkania wystawi całej trójce sprawiedliwą notę i przekaże wszystkie popełnione błędy. Teraz szybko trzeba wyrzucić ten mecz z głów, złapać się (przepraszam za wyrażenie)przysłowiowe jaja,pokazać wolę walki, charakter, zaangażowanie, wypełniać założenia przekazane przez trenera i w Sobotę wygrać arcyważny mecz z drużyną Zorzy Zaczarnie, który na koniec sezonu może mieć wpływ nad pozostaniem w lidze.