KS Świebodzin

11.02.1985

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:
Klub LKS Świebodzin został założony w 11 lutego 1985 roku przez 3 osoby, Tadeusza Kuklińskiego, Stanisława Tyrkę i Wiesława Małopolskiego. Od samego początku funkcję prezesa klubu pełnił Tadeusz Kukliński i sprawował ją aż do roku 2010. W zarządzie klubu znajdowały się jeszcze Małopolski Wiesław Małopolski - zastępca prezesa, Tyrka Stanisław - sekretarz, Kostur Paweł - skarbnik oraz Górka Stanisław - kierownik drużyny.Członków klubu było 41 osób. Oto lista wszystkich członków klubu:KUKLIŃSKI TADEUSZ, SENUS STANISŁAW, BIGOS JERZY, MANIA TADEUSZ, KOSTUR PAWEŁ, POTUŁA MARIUSZ, BUDZIK PIOTR, TYRKA STANISŁAW, PABIAN HENRYK, DULĘBA PAWEŁ, WARCHOŁ ANDRZEJ, ŻACZKIEWICZ TOMASZ, PRUSAK JAN, BUDZIK ANDRZEJ, DULĘBA ANDRZEJ, NOSAL PIOTR, POPIELA WIESŁAW, HAJDO STANISŁAW, NIEMCZURA JANUSZ, RZOŃCA JERZY, HAJDO PAWEŁ, BUJAK WIESŁAW, RZOŃCA PAWEŁ, GÓRKA ANDRZEJ, GĘBSKI MARIAN, WZOREK ANDRZEJ, ARMATYS ADAM, SOBARNIA MAREK, ZELEK GRZEGORZ, KAJMOWICZ ROBERT, RZOŃCA JACEK, HAJDO EUGENIUSZ, BUDZIK KRZYSZTOF, MAŁOPOLSKI WIESŁAW, PODSTAWSKI ANDRZEJ, GÓRKA MAREK,HUDYKA STANISŁAW, PŁANETA JAKUB, GÓRSKI PAWEŁ,ZARANEK MATEUSZ,SERWIŃSKI KRZYSZTOF,KRAS KAMIL,KRAS TOMASZ,WALKOWICZ DOMINIK,STEFANSKI SZYMON,MICHALIK DARIUSZ,KAMYKOWSKI KAMIL,SZTYLER JAKUB,STELMACH PAWEŁ,IŻYKOWSKI JACEK,KWAPNIEWSKI SŁAWOMIR,IWANIEC MACIEJ,NYTKO KONRAD,KUKLIŃSKI KONRAD,MARMOL KONRAD,ALEKSIEWICZ MACIEJ,W październiku 2010 roku zmarł nagle prezez klubu Tadeusz Kukliński co spowodowało szereg zmian w zarządzie klubu. Na oficjalnym zebraniu obecnych zawodników klubu wybrano nowy zarząd którego szefem został wybrany jednogłośnie Kostur Paweł.W listopadzie 2012 nastąpiła zmiana zarządu. Prezes Paweł Kostur został zdymisjonowany z powodu nieścisłości związanych z funkcjonowaniem klubu. Członkowie klubu powołali nowy zarzad(prezes - Jakub Sztyler, wiceprezes - Krzysztof Serwiński, sekretarz - Sławomir Kwapniewski  , skarbnik - Jacek Iżykowski, członek zarządu - Paweł Jarowski)